Informacje

UWAGA!

We wrześniu 2015 roku rozpoczniemy kolejny cykl szkoleń dla braci gotowych wspomagać nas w obsłudze korespondencji (poniżej dokładnie opisaliśmy, na czym ta praca polega i czego wymagamy od kandydatów).

Szczególnie poszukujemy chętnych, którzy znają język włoski, hiszpański oraz portugalski.

Prosimy o kontakt mailowy z naszym Biurem na adres: krakow2016cnc@gmail.com lub przez formularz kontaktowy – z dopiskiem: „szkolenia wrzesień 2016″

Ogłoszenie dotyczy braci mieszkających w Warszawie i jej okolicach.

 

TŁUMACZENIA

Pilnie szukamy sprawnych TŁUMACZYktórzy są gotowi i dyspozycyjni czasowo w tłumaczeniu tekstów na stronę internetową - chętni niech zgłaszają się bezpośrednio do nas poprzez formularz kontaktowy, podając swoje dane osobowe. Oczywiście osoby z wykształceniem lingwistycznym i studenci kierunków lingwistycznych są bardzo pożądani.

Potrzebujemy wsparcie we wszystkich językach obcych, w których prowadzona jest strona internetowa tj. w języku:

  1. angielskim
  2. niemieckim
  3. francuskim
  4. włoskim
  5. hiszpańskim
  6. portugalskim
  7. rosyjskim

UWAGA!!!

Pomoc w tłumaczeniach nie oznacza tłumaczenia korespondencji w językach obcych, którą dostajemy od braci i sióstr z zagranicy.

Ogłoszenie dotyczy braci z całej Polski i zagranicy.

 

OBSŁUGA KORESPONDENCJI

Tu znajomość danego jezyka obcego nie musi być tak bardzo zaawansowana jak przy tłumaczeniach, ale jest potrzebne, by osoby te miały już doświadczenie w pracy biurowej (np. sprawne i komunikatywne odpowiadanie na e-maile w duźych ilościach, kojarzenie i przetwarzanie informacji) oraz już za sobą trochę doświadczenia Drogi np. były na pielgrzymkach na Światowych Dniach Młodzieży. Prace te wykonujemy także zdalnie, ale organizujemy spotkania, na których będziemy uczyć jak merytorycznie odpowiadać na zapytania i potrzeby braci oraz sióstr z zagranicy. Zapraszamy wszystkich chętnych, by zgłaszali się poprzez formularz kontaktowy.